aprilie 2024
D L Ma Mi J V S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Familia

Statistici forum

Utilizatori înregistrați
2.814
Forumuri
25
Subiecte
62
Răspunsuri
588
Etichete subiect
6

Categorii

Arhive

ACASĂ Forumuri FORUMS EMMAUS Daniel & Apocalipsa în Adventism Sanctuarul şi Ziua ispăşirii Comentarii asupra "PPT 30 aprilie 2011"

Vizualizare 4 articole - 1 la 4 (din 4 în total)
  • Autor
    Mesaje
  • Florin Lăiu
    Keymaster
    Post count: 164
    #278 |

    Dragi prieteni,
    Am nevoie de feed-back din partea oamenilor care gândesc, fie că sunt profesionişti în teologie, fie în altceva.
    Dacă nu aţi primit documentul, scrieţi-mi la florin.laiu@gmail.com şi vi-l trimit prin email.

    rdm
    Membru
    Post count: 48

    Mi se pare o prezentare foarte bună și concisă, având un public ținta cu opinii mai conservatoare (sau mainstream-ul AZS).

    mariusdove
    Membru
    Post count: 3

    as dori sa citesc materialul, stiu ca l-am descarcat mai de mult de pe oxigen2.net al lui edi dar nu il mai gasesc. nu stiu in ce masura va poate ajuta opinia mea dar, cu siguranta subiectul ma intzereseaza. sunt implicat apologetic in dezbaterea adevarului biblic dar nu stiu daca am greutatea unui teolog. numai faptul ca chestionati si verificati soliditatea argumentelor si fundamentelor doctrinei sanctuarului si merita toata atentia studiul dumneavoastra.

    Florin Lăiu
    Keymaster
    Post count: 164

    Dragă MariusDove,

    Îţi trimit materialul, eventual şi celelalte materiale implicate. Găsesc eu adresa, în calitate de admin.

    Pentru corespondenţii de limbă engleză am deschis un blog special la http://www.daniel814.webs.com , unde se poate găsi o parte din manuscrisul meu, precum şi întregul document PPT prezentat la ETTC, Cernica, 30 aprilie 2011.
    Best wishes!

Vizualizare 4 articole - 1 la 4 (din 4 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.